• Tartalom

44/2021. (XII. 16.) BM rendelet

a települések katasztrófavédelmi besorolásáról

2022.01.02.

A katasztrófavédelemről és a hozzá kapcsolódó egyes törvények módosításáról szóló 2011. évi CXXVIII. törvény 81. § d) pontjában kapott felhatalmazás alapján, a Kormány tagjainak feladat- és hatásköréről szóló 94/2018. (V. 22.) Korm. rendelet 40. § (1) bekezdés 8. pontjában meghatározott feladatkörömben eljárva a következőket rendelem el:

1. § Magyarország településeinek katasztrófavédelmi besorolását az 1. melléklet határozza meg.

2. § Ez a rendelet 2022. január 1-jén lép hatályba.

3. §1

1. melléklet a 44/2021. (XII. 16.) BM rendelethez

MAGYARORSZÁG TELEPÜLÉSEINEK KATASZTRÓFAVÉDELMI BESOROLÁSA

1. BUDAPEST FŐVÁROS

1.1. Észak-pesti katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Kerület

Katasztrófavédelmi osztály

2

IV. kerület

I.

3

XIII. kerület

I.

4

XIV. kerület

I.

5

XV. kerület

I.

6

XVI. kerület

II.

1.2. Közép-pesti katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Kerület

Katasztrófavédelmi osztály

2

V. kerület

I.

3

VI. kerület

II.

4

VII. kerület

II.

5

VIII. kerület

II.

6

IX. kerület

I.

7

X. kerület

I.

1.3. Dél-pesti katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Kerület

Katasztrófavédelmi osztály

2

XVII. kerület

II.

3

XVIII. kerület

II.

4

XIX. kerület

I.

5

XX. kerület

I.

6

XXIII. kerület

II.

1.4. Észak-budai katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Kerület

Katasztrófavédelmi osztály

2

I. kerület

II.

3

II. kerület

II.

4

III. kerület

I.

5

XII. kerület

I.

1.5. Dél-budai katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Kerület

Katasztrófavédelmi osztály

2

XI. kerület

I.

3

XXI. kerület

I.

4

XXII. kerület

I.

2. BÁCS-KISKUN MEGYE

2.1. Baja székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Bácsalmás

III.

3

Bácsbokod

III.

4

Bácsborsód

III.

5

Bácsszentgyörgy

III.

6

Bácsszőlős

III.

7

Baja

I.

8

Bátmonostor

III.

9

Bátya

II.

10

Csátalja

III.

11

Csávoly

III.

12

Csikéria

III.

13

Dávod

III.

14

Drágszél

II.

15

Dunafalva

II.

16

Dunapataj

II.

17

Dunaszentbenedek

II.

18

Dunatetétlen

II.

19

Dusnok

II.

20

Érsekcsanád

III.

21

Érsekhalma

III.

22

Fajsz

II.

23

Felsőszentiván

III.

24

Foktő

II.

25

Gara

III.

26

Géderlak

II.

27

Hajós

II.

28

Harta

II.

29

Hercegszántó

III.

30

Homokmégy

II.

31

Kalocsa

I.

32

Katymár

III.

33

Kunbaja

III.

34

Madaras

III.

35

Mátételke

III.

36

Miske

II.

37

Nagybaracska

III.

38

Nemesnádudvar

II.

39

Ordas

II.

40

Öregcsertő

II.

41

Solt

I.

42

Sükösd

III.

43

Szakmár

II.

44

Szeremle

II.

45

Tataháza

III.

46

Újsolt

III.

47

Újtelek

II.

48

Uszód

II.

49

Vaskút

III.

2.2. Kecskemét székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Ágasegyháza

III.

3

Apostag

II.

4

Ballószög

III.

5

Bugac

III.

6

Bugacpusztaháza

III.

7

Dunaegyháza

II.

8

Dunavecse

I.

9

Felsőlajos

III.

10

Fülöpháza

III.

11

Fülöpjakab

III.

12

Gátér

III.

13

Helvécia

III.

14

Jakabszállás

II.

15

Kecskemét

I.

16

Kerekegyháza

III.

17

Kiskunfélegyháza

I.

18

Kunadacs

III.

19

Kunbaracs

III.

20

Kunpeszér

III.

21

Kunszállás

III.

22

Kunszentmiklós

II.

23

Ladánybene

III.

24

Lajosmizse

III.

25

Lakitelek

I.

26

Nyárlőrinc

III.

27

Orgovány

III.

28

Pálmonostora

III.

29

Petőfiszállás

III.

30

Szabadszállás

III.

31

Szalkszentmárton

II.

32

Szentkirály

III.

33

Tass

II.

34

Tiszaalpár

III.

35

Tiszakécske

II.

36

Tiszaug

II.

37

Városföld

II.

2.3. Kiskunhalas székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Akasztó

II.

3

Balotaszállás

III.

4

Bócsa

III.

5

Borota

III.

6

Császártöltés

II.

7

Csengőd

III.

8

Csólyospálos

III.

9

Fülöpszállás

III.

10

Harkakötöny

III.

11

Imrehegy

III.

12

Izsák

II.

13

Jánoshalma

III.

14

Jászszentlászló

III.

15

Kaskantyú

III.

16

Kecel

II.

17

Kelebia

II.

18

Kéleshalom

III.

19

Kiskőrös

II.

20

Kiskunhalas

I.

21

Kiskunmajsa

III.

22

Kisszállás

III.

23

Kömpöc

III.

24

Kunfehértó

III.

25

Mélykút

III.

26

Móricgát

III.

27

Páhi

III.

28

Pirtó

III.

29

Rém

III.

30

Soltszentimre

III.

31

Soltvadkert

II.

32

Szank

II.

33

Tabdi

III.

34

Tázlár

III.

35

Tompa

III.

36

Zsana

II.

3. BARANYA MEGYE

3.1. Mohács székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Babarc

III.

3

Bár

II.

4

Belvárdgyula

III.

5

Bezedek

III.

6

Borjád

III.

7

Bóly

I.

8

Dunaszekcső

I.

9

Erdősmárok

III.

10

Feked

III.

11

Görcsönydoboka

III.

12

Hásságy

II.

13

Himesháza

III.

14

Homorúd

II.

15

Ivándárda

III.

16

Kisbudmér

II.

17

Kisnyárád

III.

18

Kölked

II.

19

Lánycsók

II.

20

Lippó

III.

21

Liptód

III.

22

Majs

II.

23

Maráza

III.

24

Máriakéménd

II.

25

Mohács

II.

26

Monyoród

III.

27

Nagybudmér

III.

28

Nagynyárád

III.

29

Olasz

II.

30

Palotabozsok

II.

31

Pócsa

III.

32

Sárok

III.

33

Sátorhely

III.

34

Somberek

III.

35

Szajk

III.

36

Szebény

III.

37

Szederkény

II.

38

Székelyszabar

III.

39

Szűr

III.

40

Töttös

II.

41

Udvar

III.

42

Véménd

II.

43

Versend

III.

3.2. Pécs székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Abaliget

III.

3

Ág

III.

4

Alsómocsolád

II.

5

Apátvarasd

III.

6

Aranyosgadány

III.

7

Áta

III.

8

Bakóca

III.

9

Bakonya

II.

10

Baranyajenő

III.

11

Baranyaszentgyörgy

III.

12

Berkesd

III.

13

Bikal

III.

14

Birján

III.

15

Bodolyabér

III.

16

Bogád

III.

17

Bosta

III.

18

Cserkút

II.

19

Egerág

III.

20

Egyházaskozár

II.

21

Ellend

III.

22

Erdősmecske

II.

23

Erzsébet

III.

24

Fazekasboda

II.

25

Felsőegerszeg

III.

26

Gerényes

III.

27

Geresdlak

III.

28

Gödre

II.

29

Görcsöny

III.

30

Gyód

III.

31

Hegyhátmaróc

III.

32

Hidas

I.

33

Hosszúhetény

II.

34

Husztót

III.

35

Kárász

II.

36

Kátoly

II.

37

Kékesd

III.

38

Keszü

II.

39

Kisbeszterce

III.

40

Kishajmás

III.

41

Kisherend

III.

42

Kisvaszar

III.

43

Komló

II.

44

Kovácsszénája

III.

45

Kozármisleny

II.

46

Köblény

III.

47

Kökény

III.

48

Kővágószőlős

III.

49

Kővágótöttös

III.

50

Liget

III.

51

Lothárd

III.

52

Lovászhetény

III.

53

Mágocs

II.

54

Magyaregregy

II.

55

Magyarhertelend

II.

56

Magyarsarlós

III.

57

Magyarszék

II.

58

Mánfa

II.

59

Martonfa

III.

60

Máza

II.

61

Mecseknádasd

II.

62

Mecsekpölöske

II.

63

Mekényes

III.

64

Meződ

III.

65

Mindszentgodisa

III.

66

Nagyhajmás

III.

67

Nagykozár

II.

68

Nagypall

III.

69

Orfű

II.

70

Oroszló

II.

71

Óbánya

III.

72

Ócsárd

III.

73

Ófalu

II.

74

Palé

III.

75

Pécs

I.

76

Pécsudvard

II.

77

Pécsvárad

II.

78

Pellérd

II.

79

Pereked

III.

80

Pogány

II.

81

Regenye

III.

82

Romonya

III.

83

Sásd

II.

84

Szágy

III.

85

Szalatnak

III.

86

Szalánta

II.

87

Szárász

III.

88

Szászvár

II.

89

Szellő

II.

90

Szemely

III.

91

Szilágy

III.

92

Szilvás

III.

93

Szőke

III.

94

Szőkéd

III.

95

Tarrós

III.

96

Tékes

III.

97

Tófű

III.

98

Tormás

III.

99

Varga

III.

100

Vásárosdombó

II.

101

Vázsnok

III.

102

Vékény

III.

103

Zengővárkony

III.

3.3. Siklós székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Adorjás

III.

3

Alsószentmárton

III.

4

Babarcszőlős

III.

5

Baksa

III.

6

Baranyahídvég

II.

7

Beremend

II.

8

Besence

III.

9

Bisse

III.

10

Bogádmindszent

III.

11

Bogdása

III.

12

Csarnóta

III.

13

Csányoszró

III.

14

Cún

II.

15

Diósviszló

II.

16

Drávacsehi

II.

17

Drávacsepely

II.

18

Drávafok

II.

19

Drávaiványi

III.

20

Drávakeresztúr

II.

21

Drávapalkonya

II.

22

Drávapiski

III

23

Drávaszabolcs

II.

24

Drávaszerdahely

II.

25

Drávasztára

II.

26

Egyházasharaszti

II.

27

Felsőszentmárton

II.

28

Garé

III.

29

Gilvánfa

III.

30

Gordisa

II.

31

Harkány

II.

32

Hegyszentmárton

III.

33

Hirics

II.

34

Illocska

II.

35

Ipacsfa

III.

36

Ivánbattyán

III.

37

Kákics

III.

38

Kásád

III.

39

Kémes

II.

40

Kemse

II.

41

Kisasszonyfa

III.

42

Kisdér

III.

43

Kisharsány

III.

44

Kisjakabfalva

III.

45

Kiskassa

III.

46

Kislippó

III.

47

Kistapolca

III.

48

Kistótfalu

III.

49

Kisszentmárton

II.

50

Kórós

III.

51

Kovácshida

II.

52

Lapáncsa

II.

53

Lúzsok

III.

54

Magyarbóly

II.

55

Magyarmecske

III.

56

Magyartelek

III.

57

Márfa

III.

58

Markóc

II.

59

Marócsa

III.

60

Márok

III.

61

Matty

II.

62

Nagycsány

III.

63

Nagyharsány

II.

64

Nagytótfalu

III.

65

Ózdfalu

III.

66

Okorág

III.

67

Old

II.

68

Palkonya

III.

69

Páprád

III.

70

Pécsdevecser

III.

71

Peterd

III.

72

Piskó

II.

73

Rádfalva

III.

74

Sámod

III.

75

Sellye

I.

76

Siklós

II.

77

Siklósbodony

III.

78

Siklósnagyfalu

III.

79

Sósvertike

II.

80

Szaporca

II.

81

Szava

III.

82

Tengeri

III.

83

Tésenfa

II.

84

Téseny

III.

85

Túrony

II.

86

Újpetre

II.

87

Vajszló

II.

88

Vejti

II.

89

Villány

II.

90

Villánykövesd

II.

91

Vokány

II.

92

Zaláta

II.

3.4. Szigetvár székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Almamellék

III.

3

Almáskeresztúr

III.

4

Bánfa

III.

5

Basal

III.

6

Bicsérd

III.

7

Boda

III.

8

Boldogasszonyfa

III.

9

Botykapeterd

III.

10

Bükkösd

II.

11

Bürüs

III.

12

Csebény

III.

13

Cserdi

III.

14

Csertő

III.

15

Csonkamindszent

III.

16

Dencsháza

II.

17

Dinnyeberki

III.

18

Endrőc

III.

19

Gerde

III.

20

Gyöngyfa

III.

21

Gyöngyösmellék

III.

22

Helesfa

II.

23

Hetvehely

II.

24

Hobol

II.

25

Horváthertelend

III.

26

Ibafa

III.

27

Kacsóta

III.

28

Katádfa

III.

29

Kétújfalu

III.

30

Királyegyháza

II.

31

Kisdobsza

III.

32

Kistamási

III.

33

Magyarlukafa

III.

34

Merenye

III.

35

Molvány

III.

36

Mozsgó

III.

37

Nagydobsza

III.

38

Nagypeterd

III.

39

Nagyváty

III.

40

Nemeske

III.

41

Nyugotszenterzsébet

III.

42

Okorvölgy

III.

43

Patapoklosi

III.

44

Pécsbagota

III.

45

Pettend

III.

46

Rózsafa

III.

47

Somogyapáti

III.

48

Somogyhárságy

III.

49

Somogyhatvan

III.

50

Somogyviszló

III.

51

Sumony

III.

52

Szabadszentkirály

III.

53

Szentdénes

III.

54

Szentegát

III.

55

Szentkatalin

III.

56

Szentlászló

III.

57

Szentlőrinc

II.

58

Szigetvár

II.

59

Szörény

III.

60

Szulimán

III.

61

Teklafalu

III.

62

Tótszentgyörgy

III.

63

Várad

III.

64

Vásárosbéc

III.

65

Velény

III.

66

Zádor

III.

67

Zók

III.

4. BÉKÉS MEGYE

4.1. Békéscsaba székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Békés

I.

3

Békéscsaba

I.

4

Bélmegyer

II.

5

Biharugra

III.

6

Csabaszabadi

III.

7

Csorvás

II.

8

Doboz

II.

9

Elek

III.

10

Gerendás

III.

11

Geszt

III.

12

Gyula

I.

13

Kamut

II.

14

Kétegyháza

II.

15

Kétsoprony

I.

16

Körösnagyharsány

II.

17

Köröstarcsa

II.

18

Kötegyán

II.

19

Lőkösháza

II.

20

Mezőberény

II.

21

Mezőgyán

III.

22

Méhkerék

II.

23

Murony

II.

24

Okány

II.

25

Sarkad

I.

26

Sarkadkeresztúr

II.

27

Szabadkígyós

III.

28

Tarhos

II.

29

Telekgerendás

I.

30

Újkígyós

II.

31

Újszalonta

II.

32

Zsadány

II.

4.2. Orosháza székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Almáskamarás

III.

3

Battonya

II.

4

Békéssámson

II.

5

Csanádapáca

II.

6

Dombegyház

III.

7

Dombiratos

III.

8

Gádoros

III.

9

Kardoskút

I.

10

Kaszaper

III.

11

Kevermes

II.

12

Kisdombegyház

III.

13

Kunágota

II.

14

Magyarbánhegyes

III.

15

Magyardombegyház

III.

16

Medgyesbodzás

II.

17

Medgyesegyháza

II.

18

Mezőhegyes

II.

19

Mezőkovácsháza

II.

20

Nagybánhegyes

III.

21

Nagykamarás

III.

22

Nagyszénás

III.

23

Orosháza

I.

24

Pusztaföldvár

II.

25

Pusztaottlaka

III.

26

Tótkomlós

III.

27

Végegyháza

III.

4.3. Szeghalom székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Békésszentandrás

II.

3

Bucsa

II.

4

Csabacsűd

III.

5

Csárdaszállás

II.

6

Dévaványa

II.

7

Ecsegfalva

II.

8

Füzesgyarmat

I.

9

Gyomaendrőd

I.

10

Hunya

II.

11

Kardos

III.

12

Kertészsziget

II.

13

Kondoros

II.

14

Körösladány

I.

15

Körösújfalu

II.

16

Örménykút

III.

17

Szarvas

I.

18

Szeghalom

I.

19

Vésztő

I.

5. BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYE

5.1. Encs székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Abaújalpár

II.

3

Abaújkér

II.

4

Abaújlak

II.

5

Abaújszántó

II.

6

Abaújszolnok

II.

7

Abaújvár

II.

8

Alsóberecki

II.

9

Alsógagy

II.

10

Alsóregmec

III.

11

Alsóvadász

II.

12

Arka

III.

13

Aszaló

II.

14

Baktakék

II.

15

Baskó

III.

16

Beret

II.

17

Bodroghalom

III.

18

Bodrogolaszi

II.

19

Boldogkőújfalu

III.

20

Boldogkőváralja

II.

21

Bózsva

III.

22

Büttös

III.

23

Cigánd

II.

24

Csenyéte

II.

25

Csobád

II.

26

Dámóc

II.

27

Detek

II.

28

Encs

II.

29

Erdőhorváti

II.

30

Fáj

III.

31

Fancsal

II.

32

Felsőberecki

II.

33

Felsődobsza

II.

34

Felsőgagy

II.

35

Felsőregmec

III.

36

Felsővadász

II.

37

Filkeháza

III.

38

Fony

II.

39

Forró

II.

40

Fulókércs

III.

41

Füzér

III.

42

Füzérkajata

III.

43

Füzérkomlós

III.

44

Füzérradvány

III.

45

Gadna

II.

46

Gagyapáti

II.

47

Gagybátor

II.

48

Gagyvendégi

II.

49

Garadna

II.

50

Gibárt

II.

51

Gönc

II.

52

Göncruszka

II.

53

Györgytarló

II.

54

Halmaj

II.

55

Háromhuta

II.

56

Hejce

II.

57

Hercegkút

II.

58

Hernádbűd

III.

59

Hernádcéce

II.

60

Hernádkércs

II.

61

Hernádpetri

II.

62

Hernádszentandrás

II.

63

Hernádszurdok

II.

64

Hernádvécse

II.

65

Hidasnémeti

II.

66

Hollóháza

II.

67

Homrogd

II.

68

Ináncs

II.

69

Kány

III.

70

Karcsa

III.

71

Karos

II.

72

Kázsmárk

II.

73

Kéked

III.

74

Kenézlő

II.

75

Keresztéte

III.

76

Kishuta

III.

77

Kiskinizs

II.

78

Kisrozvágy

III.

79

Komlóska

II.

80

Korlát

II.

81

Kovácsvágás

III.

82

Krasznokvajda

III.

83

Kupa

III.

84

Lácacséke

II.

85

Léh

II.

86

Litka

III.

87

Makkoshotyka

III.

88

Méra

II.

89

Mikóháza

III.

90

Mogyoróska

III.

91

Monaj

III.

92

Nagyhuta

III.

93

Nagykinizs

II.

94

Nagyrozvágy

II.

95

Novajidrány

II.

96

Nyésta

III.

97

Nyíri

III.

98

Olaszliszka

II.

99

Pácin

II.

100

Pálháza

II.

101

Pamlény

III.

102

Pányok

II.

103

Pere

II.

104

Perecse

III.

105

Pusztafalu

III.

106

Pusztaradvány

II.

107

Rásonysápberencs

II.

108

Regéc

II.

109

Révleányvár

II.

110

Ricse

II.

111

Sárazsadány

II.

112

Sárospatak

II.

113

Sátoraljaújhely

II.

114

Selyeb

II.

115

Semjén

II.

116

Sima

III.

117

Szalaszend

II.

118

Szászfa

III.

119

Szemere

II.

120

Szentistvánbaksa

II.

121

Szikszó

II.

122

Telkibánya

II.

123

Tiszacsermely

II.

124

Tiszakarád

II.

125

Tolcsva

II.

126

Tornyosnémeti

II.

127

Vágáshuta

III.

128

Vajdácska

II.

129

Vámosújfalu

II.

130

Vilmány

II.

131

Vilyvitány

III.

132

Viss

II.

133

Vizsoly

II.

134

Zalkod

II.

135

Zemplénagárd

II.

136

Zsujta

II.

5.2. Kazincbarcika székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Abod

III.

3

Aggtelek

III.

4

Alacska

II.

5

Alsószuha

II.

6

Alsótelekes

III.

7

Arló

III.

8

Balajt

III.

9

Bánhorváti

II.

10

Bánréve

II.

11

Becskeháza

III.

12

Berente

I.

13

Bódvalenke

III.

14

Bódvarákó

III.

15

Bódvaszilas

III.

16

Boldva

I.

17

Borsodbóta

III.

18

Borsodnádasd

II.

19

Borsodszentgyörgy

III.

20

Borsodszirák

II.

21

Bükkmogyorósd

III.

22

Csernely

III.

23

Csokvaomány

III.

24

Damak

II.

25

Debréte

III.

26

Dédestapolcsány

III.

27

Domaháza

III.

28

Dövény

III.

29

Dubicsány

II.

30

Edelény

I.

31

Égerszög

III.

32

Farkaslyuk

II.

33

Felsőkelecsény

III.

34

Felsőnyárád

II.

35

Felsőtelekes

III.

36

Galvács

III.

37

Gömörszőlős

III.

38

Hangács

II.

39

Hangony

III.

40

Hegymeg

III.

41

Hét

II.

42

Hidvégardó

II.

43

Imola

III.

44

Irota

III.

45

Izsófalva

II.

46

Jákfalva

III.

47

Járdánháza

III.

48

Jósvafő

II.

49

Kánó

III.

50

Kazincbarcika

I.

51

Kelemér

II.

52

Királd

III.

53

Kissikátor

III.

54

Komjáti

III.

55

Kurityán

II.

56

Ládbesenyő

III.

57

Lak

III.

58

Lénárddaróc

III.

59

Mályinka

III.

60

Martonyi

III.

61

Meszes

II.

62

Múcsony

I.

63

Nagybarca

II.

64

Nekézseny

III.

65

Nyomár

III.

66

Ormosbánya

II.

67

Ózd

II.

68

Perkupa

III.

69

Putnok

II.

70

Ragály

III.

71

Rakaca

II.

72

Rakacaszend

II.

73

Rudabánya

II.

74

Rudolftelep

II.

75

Sajógalgóc

II.

76

Sajóivánka

II.

77

Sajókaza

II.

78

Sajómercse

III.

79

Sajónémeti

II.

80

Sajópüspöki

II.

81

Sajószentpéter

I.

82

Sajóvelezd

II.

83

Sáta

III.

84

Serényfalva

II.

85

Szakácsi

III.

86

Szalonna

II.

87

Szendrő

I.

88

Szendrőlád

II.

89

Szin

II.

90

Szinpetri

III.

91

Szögliget

II.

92

Szőlősardó

III.

93

Szuhafő

III.

94

Szuhakálló

II.

95

Szuhogy

II.

96

Tardona

II.

97

Teresztenye

III.

98

Tomor

III.

99

Tornabarakony

III.

100

Tornakápolna

III.

101

Tornanádaska

III.

102

Tornaszentandrás

III.

103

Tornaszentjakab

III.

104

Trizs

III.

105

Uppony

III.

106

Vadna

II.

107

Varbóc

III.

108

Viszló

III.

109

Zádorfalva

III.

110

Ziliz

II.

111

Zubogy

III.

5.3. Miskolc székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Alsódobsza

III.

3

Alsózsolca

II.

4

Arnót

II.

5

Bekecs

III.

6

Berzék

II.

7

Bodrogkeresztúr

II.

8

Bodrogkisfalud

II.

9

Bőcs

II.

10

Bükkaranyos

III.

11

Bükkszentkereszt

II.

12

Csobaj

II.

13

Emőd

II.

14

Erdőbénye

III.

15

Felsőzsolca

II.

16

Gesztely

II.

17

Golop

III.

18

Harsány

III.

19

Hernádkak

II.

20

Hernádnémeti

II.

21

Kisgyőr

III.

22

Kistokaj

II.

23

Kondó

II.

24

Köröm

III.

25

Legyesbénye

II.

26

Mád

II.

27

Mályi

II.

28

Megyaszó

III.

29

Mezőzombor

II.

30

Miskolc

I.

31

Monok

III.

32

Nyékládháza

II.

33

Onga

II.

34

Ónod

III.

35

Parasznya

II.

36

Prügy

II.

37

Radostyán

II.

38

Rátka

III.

39

Répáshuta

III.

40

Sajóbábony

I.

41

Sajóecseg

II.

42

Sajóhídvég

II.

43

Sajókápolna

II.

44

Sajókeresztúr

II.

45

Sajólád

II.

46

Sajólászlófalva

II.

47

Sajópálfala

II.

48

Sajópetri

II.

49

Sajósenye

II.

50

Sajóvámos

II.

51

Sóstófalva

III.

52

Szegi

III.

53

Szegilong

III.

54

Szerencs

II.

55

Szirmabesenyő

II.

56

Taktabáj

II.

57

Taktaharkány

II.

58

Taktakenéz

II.

59

Taktaszada

II.

60

Tállya

III.

61

Tarcal

II.

62

Tiszaladány

II.

63

Tiszalúc

II.

64

Tiszatardos

II.

65

Tokaj

II.

66

Újcsanálos

III.

67

Varbó

II.

5.4. Tiszaújváros székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Ároktő

II.

3

Bogács

II.

4

Borsodgeszt

III.

5

Borsodivánka

II.

6

Bükkábrány

II.

7

Bükkzsérc

III.

8

Cserépfalu

III.

9

Cserépváralja

III.

10

Csincse

II.

11

Egerlövő

III.

12

Gelej

II.

13

Girincs

II.

14

Hejőbába

II.

15

Hejőkeresztúr

III.

16

Hejőkürt

II.

17

Hejőpapi

II.

18

Hejőszalonta

III.

19

Igrici

III.

20

Kács

III.

21

Kesznyéten

II.

22

Kiscsécs

II.

23

Mezőcsát

III.

24

Mezőkeresztes

III.

25

Mezőkövesd

II.

26

Mezőnagymihály

III.

27

Mezőnyárád

II.

28

Muhi

III.

29

Nagycsécs

II.

30

Négyes

II.

31

Nemesbikk

II.

32

Oszlár

I.

33

Sajóörös

II.

34

Sajószöged

II.

35

Sály

II.

36

Szakáld

III.

37

Szentistván

II.

38

Szomolya

III.

39

Tard

III.

40

Tibolddaróc

III.

41

Tiszabábolna

III.

42

Tiszadorogma

II.

43

Tiszakeszi

II.

44

Tiszapalkonya

I.

45

Tiszatarján

II.

46

Tiszaújváros

I.

47

Tiszavalk

III.

48

Vatta

II.

6. CSONGRÁD-CSANÁD MEGYE

6.1. Szeged székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Algyő

I.

3

Ambrózfalva

III.

4

Apátfalva

II.

5

Ásotthalom

III.

6

Baks

II.

7

Balástya

III.

8

Bordány

III.

9

Csanádalberti

III.

10

Csanádpalota

II.

11

Csengele

III.

12

Deszk

II.

13

Dóc

II.

14

Domaszék

III.

15

Ferencszállás

II.

16

Forráskút

III.

17

Földeák

III.

18

Királyhegyes

III.

19

Kistelek

III.

20

Kiszombor

II.

21

Klárafalva

II.

22

Kövegy

III.

23

Kübekháza

II.

24

Magyarcsanád

II.

25

Makó

II.

26

Maroslele

III.

27

Mórahalom

III.

28

Nagyér

III.

29

Nagylak

II.

30

Óföldeák

III.

31

Ópusztaszer

III.

32

Öttömös

III.

33

Pitvaros

III.

34

Pusztamérges

III.

35

Pusztaszer

III.

36

Röszke

II.

37

Ruzsa

III.

38

Sándorfalva

III.

39

Szatymaz

III.

40

Szeged

I.

41

Tiszasziget

II.

42

Újszentiván

II.

43

Üllés

III.

44

Zákányszék

III.

45

Zsombó

III.

6.2. Szentes székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Árpádhalom

III.

3

Csanytelek

II.

4

Csongrád

I.

5

Derekegyház

II.

6

Eperjes

III.

7

Fábiánsebestyén

III.

8

Felgyő

II.

9

Hódmezővásárhely

I.

10

Mártély

II.

11

Mindszent

II.

12

Nagymágocs

III.

13

Nagytőke

III.

14

Szegvár

II.

15

Székkutas

II.

16

Szentes

I.

17

Tömörkény

II.

7. FEJÉR MEGYE

7.1. Dunaújváros székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Adony

II.

3

Alap

II.

4

Alsószentiván

II.

5

Baracs

II.

6

Baracska

II.

7

Beloiannisz

II.

8

Besnyő

II.

9

Cece

II.

10

Daruszentmiklós

II.

11

Dég

III.

12

Dunaújváros

I.

13

Előszállás

II.

14

Enying

II.

15

Ercsi

I.

16

Gyúró

II.

17

Hantos

III.

18

Igar

II.

19

Iváncsa

II.

20

Kajászó

II.

21

Kisapostag

II.

22

Kisláng

III.

23

Kulcs

I.

24

Lajoskomárom

III.

25

Lepsény

III.

26

Martonvásár

II.

27

Mátyásdomb

II.

28

Mezőfalva

III.

29

Mezőkomárom

III.

30

Mezőszentgyörgy

II.

31

Mezőszilas

III.

32

Nagykarácsony

II.

33

Nagylók

III.

34

Nagyvenyim

III.

35

Perkáta

III.

36

Pusztaszabolcs

II.

37

Rácalmás

I.

38

Ráckeresztúr

I.

39

Sárbogárd

II.

40

Sáregres

II.

41

Sárkeresztúr

II.

42

Sárszentágota

II.

43

Szabadhídvég

III.

44

Tordas

III.

45

Vajta

II.

46

Vál

II.

7.2. Székesfehérvár székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Aba

II.

3

Alcsútdoboz

III.

4

Bakonycsernye

II.

5

Bakonykúti

II.

6

Balinka

III.

7

Bicske

II.

8

Bodajk

II.

9

Bodmér

III.

10

Csabdi

III.

11

Csákberény

III.

12

Csákvár

III.

13

Csókakő

II.

14

Csór

II.

15

Csősz

II.

16

Etyek

III.

17

Fehérvárcsurgó

II.

18

Felcsút

III.

19

Füle

III.

20

Gánt

II.

21

Gárdony

II.

22

Iszkaszentgyörgy

III.

23

Isztimér

II.

24

Jenő

III.

25

Káloz

II.

26

Kápolnásnyék

II.

27

Kincsesbánya

III.

28

Kőszárhegy

III.

29

Lovasberény

III.

30

Magyaralmás

III.

31

Mány

III.

32

Moha

III.

33

Mór

II.

34

Nadap

III.

35

Nádasdladány

II.

36

Nagyveleg

III.

37

Óbarok

II.

38

Pákozd

III.

39

Pátka

II.

40

Pázmánd

III.

41

Polgárdi

II.

42

Pusztavám

III.

43

Sárkeresztes

III.

44

Sárkeszi

II.

45

Sárosd

III.

46

Sárszentmihály

II.

47

Seregélyes

III.

48

Soponya

II.

49

Söréd

III.

50

Sukoró

III.

51

Szabadbattyán

II.

52

Szabadegyháza

II.

53

Szár

III.

54

Székesfehérvár

I.

55

Tabajd

II.

56

Tác

II.

57

Újbarok

III.

58

Úrhida

II.

59

Velence

II.

60

Vereb

III.

61

Vértesacsa

III.

62

Vértesboglár

III.

63

Zámoly

III.

64

Zichyújfalu

III.

8. GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYE

8.1. Győr székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Abda

II.

3

Árpás

II.

4

Bakonygyirót

III.

5

Bakonypeterd

III.

6

Bakonyszentlászló

II.

7

Bezi

II.

8

Bőny

II.

9

Börcs

II.

10

Csikvánd

III.

11

Dunaszeg

II.

12

Dunaszentpál

II.

13

Écs

II.

14

Enese

II.

15

Fehértó

II.

16

Felpéc

III.

17

Fenyőfő

III.

18

Gönyű

II.

19

Gyömöre

III.

20

Gyarmat

II.

21

Győr

I.

22

Győrasszonyfa

III.

23

Győrladamér

II.

24

Győrság

III.

25

Győrsövényház

III.

26

Győrszemere

II.

27

Győrújbarát

II.

28

Győrújfalu

II.

29

Győrzámoly

II.

30

Ikrény

II.

31

Kajárpéc

III.

32

Kisbabot

II.

33

Kisbajcs

II.

34

Koroncó

II.

35

Kunsziget

II.

36

Lázi

III.

37

Mezőörs

II.

38

Mérges

II.

39

Mosonszentmiklós

III.

40

Mórichida

II.

41

Nagybajcs

II.

42

Nagyszentjános

II.

43

Nyalka

II.

44

Nyúl

II.

45

Öttevény

II.

46

Pannonhalma

II.

47

Pázmándfalu

III.

48

Pér

II.

49

Rábacsécsény

II.

50

Rábapatona

II.

51

Rábaszentmihály

II.

52

Rábaszentmiklós

II.

53

Ravazd

II.

54

Rétalap

II.

55

Románd

III.

56

Sikátor

III.

57

Sokorópátka

III.

58

Szerecseny

III.

59

Táp

III.

60

Tápszentmiklós

III.

61

Tarjánpuszta

II.

62

Tényő

III.

63

Tét

II.

64

Töltéstava

III.

65

Vámosszabadi

II.

66

Vének

II.

67

Veszprémvarsány

II.

8.2. Kapuvár székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Acsalag

III.

3

Agyagosszergény

III.

4

Babót

III.

5

Bágyogszovát

II.

6

Barbacs

III.

7

Beled

II.

8

Bodonhely

II.

9

Bogyoszló

III.

10

Bősárkány

II.

11

Cakóháza

III.

12

Cirák

III.

13

Csorna

II.

14

Dénesfa

III.

15

Dör

III.

16

Edve

II.

17

Egyed

II.

18

Farád

III.

19

Gyóró

III.

20

Himod

III.

21

Hövej

II.

22

Jobaháza

III.

23

Kapuvár

II.

24

Kisfalud

III.

25

Kóny

II.

26

Maglóca

III.

27

Magyarkeresztúr

II.

28

Markotabödöge

II.

29

Mihályi

III.

30

Osli

II.

31

Páli

II.

32

Pásztori

III.

33

Potyond

III.

34

Rábacsanak

III.

35

Rábakecöl

II.

36

Rábapordány

III.

37

Rábasebes

II.

38

Rábaszentandrás

II.

39

Rábatamási

II.

40

Rábcakapi

III.

41

Répceszemere

III.

42

Sobor

II.

43

Sopronnémeti

III.

44

Szany

II.

45

Szárföld

III.

46

Szil

II.

47

Szilsárkány

III.

48

Tárnokréti

III.

49

Vadosfa

III.

50

Vág

II.

51

Vásárosfalu

II.

52

Veszkény

III.

53

Vitnyéd

II.

54

Zsebeháza

II.

8.3. Mosonmagyaróvár székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Ásványráró

II.

3

Bezenye

II.

4

Darnózseli

II.

5

Dunakiliti

II.

6

Dunaremete

II.

7

Dunasziget

II.

8

Feketeerdő

II.

9

Halászi

II.

10

Hédervár

II.

11

Hegyeshalom

II.

12

Jánossomorja

II.

13

Károlyháza

II.

14

Kimle

II.

15

Kisbodak

II.

16

Levél

III.

17

Lébény

III.

18

Lipót

II.

19

Máriakálnok

II.

20

Mecsér

II.

21

Mosonmagyaróvár

II.

22

Mosonszolnok

III.

23

Mosonudvar

III.

24

Püski

II.

25

Rajka

II.

26

Újrónafő

III.

27

Várbalog

III.

8.4. Sopron székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Ágfalva

III.

3

Csáfordjánosfa

III.

4

Csapod

III.

5

Csér

III.

6

Ebergőc

II.

7

Egyházasfalu

III.

8

Fertőboz

II.

9

Fertőhomok

III.

10

Fertőd

III.

11

Fertőendréd

III.

12

Fertőrákos

III.

13

Fertőszentmiklós

II.

14

Fertőszéplak

III.

15

Gyalóka

III.

16

Harka

III.

17

Hegykő

III.

18

Hidegség

II.

19

Iván

III.

20

Kópháza

III.

21

Lövő

III.

22

Nagycenk

II.

23

Nagylózs

III.

24

Nemeskér

III.

25

Pereszteg

III.

26

Petőháza

II.

27

Pinnye

III.

28

Pusztacsalád

III.

29

Répcevis

II.

30

Röjtökmuzsaj

II.

31

Sarród

III.

32

Sopron

II.

33

Sopronhorpács

III.

34

Sopronkövesd

III.

35

Szakony

III.

36

Újkér

III.

37

Und

III.

38

Völcsej

III.

39

Zsira

III.

9. HAJDÚ-BIHAR MEGYE

9.1. Debrecen székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Álmosd

III.

3

Bagamér

III.

4

Debrecen

I.

5

Derecske

I.

6

Ebes

III.

7

Esztár

II.

8

Fülöp

III.

9

Hajdúbagos

III.

10

Hajdúsámson

II.

11

Hajdúszoboszló

I.

12

Hajdúszovát

II.

13

Hosszúpályi

II.

14

Kismarja

II.

15

Kokad

III.

16

Konyár

III.

17

Létavértes

II.

18

Mikepércs

II.

19

Monostorpályi

III.

20

Nádudvar

I.

21

Nagyhegyes

I.

22

Nyírábrány

III.

23

Nyíracsád

III.

24

Nyíradony

II.

25

Nyírmártonfalva

III.

26

Pocsaj

II.

27

Sáránd

III.

28

Tépe

III.

29

Újléta

III.

30

Vámospércs

III.

9.2. Hajdúnánás székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Balmazújváros

II.

3

Bocskaikert

II.

4

Egyek

II.

5

Folyás

II.

6

Görbeháza

II.

7

Hajdúböszörmény

II.

8

Hajdúdorog

III.

9

Hajdúhadház

II.

10

Hajdúnánás

II.

11

Hortobágy

II.

12

Polgár

II.

13

Téglás

II.

14

Tiszacsege

II.

15

Tiszagyulaháza

II.

16

Újszentmargita

II.

17

Újtikos

II.

9.3. Püspökladány székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Ártánd

III.

3

Bakonszeg

II.

4

Báránd

II.

5

Bedő

II.

6

Berekböszörmény

III.

7

Berettyóújfalu

I.

8

Bihardancsháza

III.

9

Biharkeresztes

II.

10

Biharnagybajom

II.

11

Bihartorda

II.

12

Bojt

III.

13

Csökmő

II.

14

Darvas

II.

15

Földes

II.

16

Furta

II.

17

Gáborján

III.

18

Hencida

II.

19

Kaba

II.

20

Komádi

I.

21

Körösszakál

II.

22

Körösszegapáti

II.

23

Magyarhomorog

II.

24

Mezőpeterd

II.

25

Mezősas

II.

26

Nagykereki

III.

27

Nagyrábé

II.

28

Püspökladány

I.

29

Sáp

III.

30

Sárrétudvari

II.

31

Szentpéterszeg

III.

32

Szerep

II.

33

Tetétlen

III.

34

Told

II.

35

Újiráz

II.

36

Váncsod

II.

37

Vekerd

II.

38

Zsáka

II.

10. HEVES MEGYE

10.1. Eger székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Aldebrő

III.

3

Andornaktálya

III.

4

Balaton

III.

5

Bátor

III.

6

Bekölce

III.

7

Bélapátfalva

III.

8

Besenyőtelek

III.

9

Bodony

III.

10

Bükkszék

III.

11

Bükkszenterzsébet

III.

12

Bükkszentmárton

III.

13

Demjén

III.

14

Dormánd

II.

15

Eger

I.

16

Egerbakta

III.

17

Egerbocs

III.

18

Egercsehi

III.

19

Egerfarmos

III.

20

Egerszalók

II.

21

Egerszólát

III.

22

Erdőkövesd

III.

23

Fedémes

III.

24

Feldebrő

III.

25

Felsőtárkány

III.

26

Füzesabony

I.

27

Hevesaranyos

III.

28

Istenmezeje

III.

29

Ivád

III.

30

Kál

II.

31

Kápolna

II.

32

Kerecsend

III.

33

Kisfüzes

III.

34

Kompolt

II.

35

Maklár

III.

36

Mátraballa

III.

37

Mátraderecske

III.

38

Mezőszemere

III.

39

Mezőtárkány

III.

40

Mikófalva

III.

41

Mónosbél

III.

42

Nagytálya

III.

43

Nagyút

III.

44

Nagyvisnyó

II.

45

Noszvaj

III.

46

Novaj

III.

47

Ostoros

II.

48

Parád

II.

49

Parádsasvár

III.

50

Pétervására

III.

51

Poroszló

II.

52

Recsk

II.

53

Sarud

II.

54

Sirok

I.

55

Szajla

III.

56

Szarvaskő

III.

57

Szentdomonkos

III.

58

Szihalom

III.

59

Szilvásvárad

III.

60

Szúcs

III.

61

Tarnalelesz

III.

62

Tarnaszentmária

III.

63

Terpes

III.

64

Tófalu

II.

65

Újlőrincfalva

III.

66

Váraszó

III.

67

Verpelét

II.

10.2. Gyöngyös székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Abasár

II.

3

Adács

III.

4

Apc

II.

5

Átány

II.

6

Atkár

III.

7

Boconád

III.

8

Boldog

III.

9

Csány

III.

10

Detk

III.

11

Domoszló

II.

12

Ecséd

III.

13

Erdőtelek

III.

14

Erk

II.

15

Gyöngyös

I.

16

Gyöngyöshalász

III.

17

Gyöngyösoroszi

III.

18

Gyöngyöspata

III.

19

Gyöngyössolymos

III.

20

Gyöngyöstarján

III.

21

Halmajugra

III.

22

Hatvan

I.

23

Heréd

II.

24

Heves

II.

25

Hevesvezekény

III.

26

Hort

I.

27

Karácsond

III.

28

Kerekharaszt

III.

29

Kisköre

II.

30

Kisnána

III.

31

Kömlő

III.

32

Lőrinci

I.

33

Ludas

III.

34

Markaz

III.

35

Mátraszentimre

III.

36

Nagyfüged

II.

37

Nagykökényes

III.

38

Nagyréde

I.

39

Pálosvörösmart

III.

40

Pély

III.

41

Petőfibánya

III.

42

Rózsaszentmárton

III.

43

Szűcsi

III.

44

Tarnabod

II.

45

Tarnaméra

II.

46

Tarnaörs

II.

47

Tarnaszentmiklós

III.

48

Tarnazsadány

II.

49

Tenk

III.

50

Tiszanána

II.

51

Vámosgyörk

I.

52

Vécs

III.

53

Visonta

I.

54

Visznek

II.

55

Zagyvaszántó

III.

56

Zaránk

II.

11. JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYE

11.1. Jászberény székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Alattyán

II.

3

Jánoshida

II.

4

Jászágó

III.

5

Jászalsószentgyörgy

II.

6

Jászapáti

II.

7

Jászárokszállás

II.

8

Jászberény

II.

9

Jászboldogháza

II.

10

Jászdózsa

II.

11

Jászfelsőszentgyörgy

II.

12

Jászfényszaru

II.

13

Jászivány

II.

14

Jászjákóhalma

II.

15

Jászkisér

II.

16

Jászladány

II.

17

Jászszentandrás

II.

18

Jásztelek

II.

19

Pusztamonostor

II.

11.2. Karcag székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Abádszalók

II.

3

Berekfürdő

III.

4

Karcag

II.

5

Kenderes

II.

6

Kisújszállás

II.

7

Kunhegyes

II.

8

Kunmadaras

II.

9

Nagyiván

III.

10

Tiszabő

II.

11

Tiszabura

II.

12

Tiszaderzs

II.

13

Tiszafüred

II.

14

Tiszagyenda

III.

15

Tiszaigar

III.

16

Tiszaörs

III.

17

Tiszaroff

II.

18

Tiszaszentimre

III.

19

Tiszaszőlős

III.

20

Tomajmonostora

III.

11.3. Mezőtúr székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Cibakháza

II.

3

Csépa

II.

4

Cserkeszőlő

II.

5

Kétpó

II.

6

Kunszentmárton

II.

7

Mesterszállás

II.

8

Mezőhék

II.

9

Mezőtúr

I.

10

Nagyrév

II.

11

Öcsöd

II.

12

Szelevény

II.

13

Tiszaföldvár

II.

14

Tiszainoka

II.

15

Tiszakürt

II.

16

Tiszasas

II.

17

Túrkeve

II.

11.4. Szolnok székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Besenyszög

II.

3

Csataszög

II.

4

Fegyvernek

II.

5

Hunyadfalva

II.

6

Kengyel

II.

7

Kőtelek

I.

8

Kuncsorba

II.

9

Martfű

I.

10

Nagykörű

I.

11

Örményes

II.

12

Rákóczifalva

II.

13

Rákócziújfalu

II.

14

Szajol

I.

15

Szászberek

II.

16

Szolnok

I.

17

Tiszajenő

II.

18

Tiszapüspöki

I.

19

Tiszasüly

I.

20

Tiszatenyő

III.

21

Tiszavárkony

I.

22

Tószeg

I.

23

Törökszentmiklós

I.

24

Újszász

I.

25

Vezseny

I.

26

Zagyvarékas

II.

12. KOMÁROM-ESZTERGOM MEGYE

12.1. Esztergom székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Annavölgy

III.

3

Bajna

II.

4

Bajót

II.

5

Csolnok

II.

6

Dág

III.

7

Dorog

I.

8

Dömös

II.

9

Epöl

III.

10

Esztergom

I.

11

Kesztölc

II.

12

Lábatlan

II.

13

Leányvár

II.

14

Máriahalom

III.

15

Mogyorósbánya

II.

16

Nagysáp

III.

17

Nyergesújfalu

I.

18

Piliscsév

II.

19

Pilismarót

II.

20

Sárisáp

II.

21

Süttő

II.

22

Tát

II.

23

Tokod

II.

24

Tokodaltáró

I.

25

Úny

III.

12.2. Tatabánya székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Ács

II.

3

Ácsteszér

III.

4

Aka

III.

5

Almásfüzitő

I.

6

Ászár

III.

7

Bábolna

II.

8

Baj

III.

9

Bakonybánk

II.

10

Bakonysárkány

III.

11

Bakonyszombathely

III.

12

Bana

II.

13

Bársonyos

III.

14

Bokod

III.

15

Császár

III.

16

Csatka

III.

17

Csém

II.

18

Csép

III.

19

Dad

III.

20

Dunaalmás

I.

21

Dunaszentmiklós

III.

22

Ete

III.

23

Gyermely

III.

24

Héreg

III.

25

Kecskéd

III.

26

Kerékteleki

III.

27

Kisbér

II.

28

Kisigmánd

II.

29

Kocs

III.

30

Komárom

I.

31

Kömlőd

III.

32

Környe

II.

33

Mocsa

II.

34

Nagyigmánd

II.

35

Naszály

II.

36

Neszmély

II.

37

Oroszlány

II.

38

Réde

III.

39

Súr

II.

40

Szákszend

III.

41

Szárliget

III.

42

Szomód

III.

43

Szomor

III.

44

Tardos

III.

45

Tarján

III.

46

Tárkány

III.

47

Tata

II.

48

Tatabánya

I.

49

Várgesztes

III.

50

Vérteskethely

III.

51

Vértessomló

III.

52

Vértesszőlős

III.

53

Vértestolna

III.

13. NÓGRÁD MEGYE

13.1. Balassagyarmat székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Alsópetény

III.

3

Balassagyarmat

II.

4

Bánk

III.

5

Becske

III.

6

Bercel

II.

7

Berkenye

II.

8

Borsosberény

II.

9

Cserháthaláp

III.

10

Cserhátsurány

II.

11

Csesztve

III.

12

Csitár

III.

13

Debercsény

III.

14

Dejtár

II.

15

Diósjenő

III.

16

Drégelypalánk

II.

17

Endrefalva

II.

18

Érsekvadkert

II.

19

Felsőpetény

III.

20

Galgaguta

III.

21

Herencsény

II.

22

Hollókő

III.

23

Hont

II.

24

Horpács

III.

25

Hugyag

II.

26

Iliny

III.

27

Ipolyszög

III.

28

Ipolyvece

III.

29

Keszeg

III.

30

Kétbodony

III.

31

Kisecset

III.

32

Legénd

III.

33

Ludányhalászi

II.

34

Magyargéc

II.

35

Magyarnándor

III.

36

Mohora

II.

37

Nagylóc

III.

38

Nagyoroszi

II.

39

Nézsa

III.

40

Nógrád

III.

41

Nógrádkövesd

III.

42

Nógrádmarcal

III.

43

Nógrádmegyer

II.

44

Nógrádsáp

III.

45

Nógrádsipek

III.

46

Nógrádszakál

II.

47

Nőtincs

III.

48

Őrhalom

II.

49

Ősagárd

III.

50

Patak

III.

51

Patvarc

III.

52

Piliny

III.

53

Pusztaberki

III.

54

Rétság

II.

55

Rimóc

III.

56

Romhány

III.

57

Szalmatercs

II.

58

Szanda

II.

59

Szátok

III.

60

Szécsénke

III.

61

Szécsény

II.

62

Szécsényfelfalu

III.

63

Szendehely

II.

64

Szente

III.

65

Szügy

III.

66

Terény

III.

67

Tereske

III.

68

Tolmács

II.

69

Varsány

II.

13.2. Salgótarján székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Alsótold

III.

3

Bárna

III.

4

Bátonyterenye

II.

5

Bér

III.

6

Bokor

III.

7

Buják

III.

8

Cered

III.

9

Csécse

III.

10

Cserhátszentiván

II.

11

Dorogháza

II.

12

Ecseg

III.

13

Egyházasdengeleg

III.

14

Egyházasgerge

II.

15

Erdőkürt

III.

16

Erdőtarcsa

III.

17

Etes

III.

18

Felsőtold

III.

19

Garáb

III.

20

Héhalom

III.

21

Ipolytarnóc

II.

22

Jobbágyi

III.

23

Kálló

III.

24

Karancsalja

III.

25

Karancsberény

III.

26

Karancskeszi

III.

27

Karancslapujtő

II.

28

Karancsság

II.

29

Kazár

II.

30

Kisbágyon

III.

31

Kisbárkány

II.

32

Kishartyán

III.

33

Kozárd

II.

34

Kutasó

III.

35

Litke

II.

36

Lucfalva

II.

37

Márkháza

III.

38

Mátramindszent

III.

39

Mátranovák

III.

40

Mátraszele

II.

41

Mátraszőlős

II.

42

Mátraterenye

III.

43

Mátraverebély

II.

44

Mihálygerge

II.

45

Nagybárkány

III.

46

Nagykeresztúr

III.

47

Nemti

II.

48

Palotás

III.

49

Pásztó

I.

50

Rákóczibánya

III.

51

Ságújfalu

III.

52

Salgótarján

I.

53

Sámsonháza

II.

54

Somoskőújfalu

II.

55

Sóshartyán

III.

56

Szarvasgede

III.

57

Szilaspogony

III.

58

Szirák

II.

59

Szuha

II.

60

Szurdokpüspöki

II.

61

Tar

III.

62

Vanyarc

II.

63

Vizslás

III.

64

Zabar

III.

14. PEST MEGYE

14.1. Cegléd székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Abony

II.

3

Albertirsa

II.

4

Cegléd

II.

5

Ceglédbercel

II.

6

Csemő

III.

7

Dánszentmiklós

III.

8

Farmos

III.

9

Jászkarajenő

III.

10

Kocsér

III.

11

Kóka

III.

12

Kőröstetétlen

III.

13

Mende

III.

14

Mikebuda

III.

15

Nagykáta

II.

16

Nagykőrös

II.

17

Nyársapát

III.

18

Sülysáp

III.

19

Szentlőrinckáta

II.

20

Szentmártonkáta

II.

21

Tápióbicske

III.

22

Tápiógyörgye

II.

23

Tápióság

III.

24

Tápiószecső

III.

25

Tápiószele

III.

26

Tápiószentmárton

III.

27

Tápiószőlős

III.

28

Tóalmás

II.

29

Törtel

III.

30

Újszilvás

II.

31

Úri

III.

14.2. Érd székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Apaj

III.

3

Áporka

III.

4

Biatorbágy

II.

5

Budajenő

III.

6

Budakeszi

III.

7

Budaörs

II.

8

Délegyháza

III.

9

Diósd

III.

10

Dömsöd

III.

11

Dunaharaszti

I.

12

Dunavarsány

I.

13

Érd

II.

14

Halásztelek

II.

15

Herceghalom

III.

16

Kiskunlacháza

III.

17

Lórév

II.

18

Majosháza

III.

19

Makád

II.

20

Nagykovácsi

III.

21

Páty

III.

22

Perbál

III.

23

Pilisborosjenő

III.

24

Piliscsaba

II.

25

Pilisjászfalu

III.

26

Pilisszántó

III.

27

Pilisszentiván

III.

28

Pilisvörösvár

I.

29

Pusztazámor

III.

30

Ráckeve

II.

31

Remeteszőlős

III.

32

Solymár

III.

33

Sóskút

III.

34

Százhalombatta

I.

35

Szigetbecse

II.

36

Szigetcsép

I.

37

Szigethalom

II.

38

Szigetszentmárton

II.

39

Szigetszentmiklós

II.

40

Szigetújfalu

II.

41

Taksony

III.

42

Tárnok

II.

43

Telki

III.

44

Tinnye

III.

45

Tök

III.

46

Tököl

II.

47

Törökbálint

II.

48

Üröm

III.

49

Zsámbék

III.

14.3. Gödöllő székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Aszód

II.

3

Bag

III.

4

Csömör

III.

5

Dány

III.

6

Domony

III.

7

Erdőkertes

III.

8

Galgahévíz

III.

9

Galgamácsa

II.

10

Gödöllő

II.

11

Hévízgyörk

III.

12

Iklad

II.

13

Isaszeg

III.

14

Kartal

III.

15

Kerepes

III.

16

Kistarcsa

III.

17

Mogyoród

II.

18

Nagytarcsa

III.

19

Pécel

III.

20

Szada

III.

21

Tura

III.

22

Vácegres

III.

23

Vácszentlászló

III.

24

Valkó

III.

25

Veresegyház

III.

26

Verseg

III.

27

Zsámbok

III.

14.4. Monor székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Alsónémedi

II.

3

Bénye

III.

4

Bugyi

III.

5

Csévharaszt

III.

6

Dabas

II.

7

Ecser

III.

8

Felsőpakony

II.

9

Gomba

III.

10

Gyál

I.

11

Gyömrő

III.

12

Hernád

II.

13

Inárcs

III.

14

Kakucs

III.

15

Káva

III.

16

Maglód

III.

17

Monor

III.

18

Monorierdő

III.

19

Nyáregyháza

III.

20

Ócsa

III.

21

Örkény

II.

22

Pánd

III.

23

Péteri

III.

24

Pilis

III.

25

Pusztavacs

I.

26

Táborfalva

I.

27

Tatárszentgyörgy

II.

28

Újhartyán

II.

29

Újlengyel

III.

30

Üllő

II.

31

Vasad

III.

32

Vecsés

II.

14.5. Vác székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Acsa

III.

3

Bernecebaráti

III.

4

Budakalász

III.

5

Csobánka

III.

6

Csomád

III.

7

Csörög

III.

8

Csővár

III.

9

Dunabogdány

II.

10

Dunakeszi

II.

11

Fót

III.

12

Galgagyörk

III.

13

Göd

II.

14

Ipolydamásd

III.

15

Ipolytölgyes

II.

16

Kemence

III.

17

Kismaros

II.

18

Kisnémedi

III.

19

Kisoroszi

II.

20

Kosd

II.

21

Kóspallag

III.

22

Leányfalu

II.

23

Letkés

III.

24

Márianosztra

III.

25

Nagybörzsöny

II.

26

Nagymaros

II.

27

Őrbottyán

III.

28

Penc

III.

29

Perőcsény

III.

30

Pilisszentkereszt

III.

31

Pilisszentlászló

III.

32

Pócsmegyer

II.

33

Pomáz

III.

34

Püspökhatvan

II.

35

Püspökszilágy

III.

36

Rád

III.

37

Szentendre

II.

38

Szigetmonostor

II.

39

Szob

II.

40

Szokolya

II.

41

Sződ

III.

42

Sződliget

II.

43

Tahitótfalu

II.

44

Tésa

II.

45

Vác

II.

46

Vácduka

III.

47

Váchartyán

III.

48

Váckisújfalu

III.

49

Vácrátót

III.

50

Vámosmikola

II.

51

Verőce

II.

52

Visegrád

II.

53

Zebegény

III.

15. SOMOGY MEGYE

15.1. Barcs székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Babócsa

II.

3

Bakháza

II.

4

Barcs

II.

5

Bélavár

III.

6

Beleg

III.

7

Berzence

I.

8

Bolhás

II.

9

Bolhó

III.

10

Csokonyavisonta

III.

11

Csurgó

II.

12

Csurgónagymarton

II.

13

Darány

III.

14

Drávagárdony

II.

15

Drávatamási

II.

16

Görgeteg

III.

17

Gyékényes

II.

18

Háromfa

III.

19

Heresznye

III.

20

Homokszentgyörgy

III.

21

Iharos

III.

22

Iharosberény

III.

23

Inke

III.

24

Istvándi

II.

25

Kálmáncsa

II.

26

Kastélyosdombó

III.

27

Kaszó

II.

28

Kisbajom

II.

29

Komlósd

III.

30

Kutas

III.

31

Lábod

II.

32

Lad

III.

33

Lakócsa

III.

34

Nagyatád

II.

35

Nagykorpád

III.

36

Őrtilos

II.

37

Ötvöskónyi

III.

38

Patosfa

III.

39

Péterhida

II.

40

Pogányszentpéter

III.

41

Porrog

III.

42

Porrogszentkirály

III.

43

Porrogszentpál

III.

44

Potony

III.

45

Rinyabesenyő

II.

46

Rinyaszentkirály

II.

47

Rinyaújlak

II.

48

Rinyaújnép

II.

49

Segesd

III.

50

Somogyaracs

II.

51

Somogybükkösd

III.

52

Somogycsicsó

II.

53

Somogyszob

II.

54

Somogyudvarhely

III.

55

Szabás

III.

56

Szenta

II.

57

Szentborbás

III.

58

Szulok

III.

59

Tarany

III.

60

Tótújfalu

III.

61

Vízvár

III.

62

Zákány

III.

63

Zákányfalu

III.

15.2. Kaposvár székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Alsóbogát

II.

3

Bárdudvarnok

II.

4

Baté

II.

5

Bodrog

III.

6

Bőszénfa

III.

7

Büssü

III.

8

Cserénfa

III.

9

Csoma

III.

10

Csombárd

III.

11

Csököly

III.

12

Ecseny

II.

13

Edde

II.

14

Felsőmocsolád

III.

15

Fonó

III.

16

Gadács

III.

17

Gálosfa

III.

18

Gige

III.

19

Gölle

III.

20

Hajmás

III.

21

Hedrehely

III.

22

Hencse

III.

23

Hetes

III.

24

Igal

II.

25

Jákó

III.

26

Juta

II.

27

Kadarkút

II.

28

Kaposfő

II.

29

Kaposgyarmat

III.

30

Kaposhomok

III.

31

Kaposkeresztúr

III.

32

Kaposmérő

II.

33

Kaposszerdahely

III.

34

Kaposújlak

II.

35

Kaposvár

I.

36

Kazsok

III.

37

Kercseliget

III.

38

Kisasszond

III.

39

Kisgyalán

III.

40

Kiskorpád

I.

41

Kőkút

III.

42

Magyaratád

III.

43

Magyaregres

III.

44

Mernye

II.

45

Mezőcsokonya

III.

46

Mike

III.

47

Mosdós

III.

48

Nagybajom

II.

49

Nagyberki

II.

50

Orci

II.

51

Osztopán

III.

52

Pálmajor

III.

53

Patalom

III.

54

Patca

III.

55

Polány

III.

56

Ráksi

III.

57

Rinyakovácsi

III.

58

Sántos

II.

59

Simonfa

III.

60

Somodor

III.

61

Somogyaszaló

III.

62

Somogyfajsz

II.

63

Somogygeszti

III.

64

Somogyjád

III.

65

Somogysárd

III.

66

Somogyszil

III.

67

Szabadi

III.

68

Szenna

III.

69

Szentbalázs

III.

70

Szentgáloskér

III.

71

Szilvásszentmárton

III.

72

Taszár

III.

73

Újvárfalva

III.

74

Várda

III.

75

Visnye

II.

76

Zimány

III.

77

Zselickisfalud

III.

78

Zselickislak

III.

79

Zselicszentpál

III.

15.3. Marcali székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Balatonberény

I.

3

Balatonkeresztúr

I.

4

Balatonmáriafürdő

I.

5

Balatonszentgyörgy

I.

6

Balatonújlak

III.

7

Böhönye

II.

8

Csákány

III.

9

Csömend

III.

10

Főnyed

III.

11

Gadány

II.

12

Hollád

III.

13

Hosszúvíz

II.

14

Kelevíz

III.

15

Kéthely

II.

16

Libickozma

II.

17

Marcali

II.

18

Mesztegnyő

II.

19

Nagyszakácsi

III.

20

Nemesdéd

III.

21

Nemeskisfalud

II.

22

Nemesvid

III.

23

Nikla

III.

24

Pusztakovácsi

II.

25

Sávoly

II.

26

Somogysámson

III.

27

Somogysimonyi

III.

28

Somogyszentpál

III.

29

Somogyzsitfa

III.

30

Szegerdő

II.

31

Szenyér

II.

32

Szőkedencs

III.

33

Tapsony

II.

34

Táska

III.

35

Tikos

III.

36

Varászló

III.

37

Vése

II.

38

Vörs

II.

15.4. Siófok székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Ádánd

II.

3

Andocs

II.

4

Bábonymegyer

II.

5

Balatonboglár

I.

6

Balatonendréd

II.

7

Balatonfenyves

I.

8

Balatonföldvár

I.

9

Balatonlelle

I.

10

Balatonőszöd

I.

11

Balatonszabadi

II.

12

Balatonszárszó

I.

13

Balatonszemes

I.

14

Balatonvilágos

II.

15

Bálványos

II.

16

Bedegkér

II.

17

Bonnya

II.

18

Buzsák

II.

19

Fiad

II.

20

Fonyód

I.

21

Gamás

II.

22

Gyugy

II.

23

Hács

II.

24

Kánya

III.

25

Kapoly

III.

26

Kára

III.

27

Karád

II.

28

Kereki

II.

29

Kisbárapáti

II.

30

Kisberény

II.

31

Kőröshegy

II.

32

Kötcse

II.

33

Látrány

III.

34

Lengyeltóti

II.

35

Lulla

II.

36

Miklósi

II.

37

Nágocs

III.

38

Nagyberény

II.

39

Nagycsepely

II.

40

Nyim

II.

41

Ordacsehi

II.

42

Öreglak

III.

43

Pamuk

II.

44

Pusztaszemes

III.

45

Ságvár

II.

46

Sérsekszőlős

II.

47

Siófok

I.

48

Siójut

III.

49

Som

III.

50

Somogyacsa

II.

51

Somogybabod

II.

52

Somogydöröcske

II.

53

Somogyegres

II.

54

Somogymeggyes

II.

55

Somogytúr

III.

56

Somogyvámos

II.

57

Somogyvár

III.

58

Szántód

I.

59

Szólád

II.

60

Szorosad

III.

61

Szőlősgyörök

II.

62

Tab

II.

63

Teleki

II.

64

Tengőd

III.

65

Torvaj

II.

66

Törökkoppány

II.

67

Visz

II.

68

Zala

II.

69

Zamárdi

I.

70

Zics

II.

16. SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG MEGYE

16.1. Fehérgyarmat székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Aranyosapáti

II.

3

Barabás

II.

4

Beregdaróc

II.

5

Beregsurány

II.

6

Botpalád

II.

7

Cégénydányád

II.

8

Csaholc

II.

9

Csaroda

II.

10

Császló

II.

11

Csegöld

II.

12

Csenger

II.

13

Csengersima

II.

14

Csengerújfalu

II.

15

Darnó

II.

16

Fehérgyarmat

II.

17

Fülesd

II.

18

Gacsály

III.

19

Garbolc

II.

20

Gelénes

II.

21

Gemzse

II.

22

Gulács

II.

23

Gyügye

II.

24

Gyüre

II.

25

Hermánszeg

II.

26

Hetefejércse

II.

27

Ilk

II.

28

Jánd

II.

29

Jánkmajtis

II.

30

Kérsemjén

II.

31

Kisar

II.

32

Kishódos

II.

33

Kisnamény

II.

34

Kispalád

II.

35

Kisszekeres

II.

36

Kisvarsány

II.

37

Komlódtótfalu

II.

38

Kölcse

II.

39

Kömörő

II.

40

Lónya

II.

41

Magosliget

II.

42

Mánd

II.

43

Márokpapi

II.

44

Mátyus

II.

45

Méhtelek

II.

46

Milota

II.

47

Nábrád

II.

48

Nagyar

II.

49

Nagyhódos

II.

50

Nagyszekeres

II.

51

Nagyvarsány

II.

52

Nemesborzova

II.

53

Nyírmada

II.

54

Olcsva

II.

55

Olcsvaapáti

II.

56

Panyola

II.

57

Pátyod

II.

58

Penyige

II.

59

Porcsalma

II.

60

Pusztadobos

III.

61

Rozsály

II.

62

Sonkád

II.

63

Szamosangyalos

II.

64

Szamosbecs

II.

65

Szamossályi

II.

66

Szamostatárfalva

II.

67

Szamosújlak

II.

68

Szatmárcseke

II.

69

Tákos

II.

70

Tarpa

II.

71

Tiszaadony

II.

72

Tiszabecs

II.

73

Tiszacsécse

II.

74

Tiszakerecseny

II.

75

Tiszakóród

II.

76

Tiszaszalka

II.

77

Tiszavid

II.

78

Tisztaberek

II.

79

Tivadar

II.

80

Tunyogmatolcs

II.

81

Túristvándi

II.

82

Túrricse

II.

83

Tyukod

II.

84

Ura

II.

85

Uszka

II.

86

Vámosatya

II.

87

Vámosoroszi

II.

88

Vásárosnamény

II.

89

Zajta

III.

90

Zsarolyán

II.

16.2. Kisvárda székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Ajak

III.

3

Anarcs

III.

4

Balsa

II.

5

Benk

II.

6

Buj

III.

7

Dombrád

II.

8

Döge

III.

9

Eperjeske

II.

10

Fényeslitke

II.

11

Gávavencsellő

II.

12

Győröcske

I.

13

Gyulaháza

III.

14

Ibrány

II.

15

Jéke

III.

16

Kékcse

III.

17

Kisvárda

II.

18

Komoró

II.

19

Lövőpetri

III.

20

Mándok

III.

21

Mezőladány

II.

22

Nagyhalász

II.

23

Nyírkarász

III.

24

Nyírlövő

III.

25

Nyírtass

III.

26

Pap

III.

27

Paszab

II.

28

Pátroha

II.

29

Rétközberencs

III.

30

Szabolcsbáka

III.

31

Szabolcsveresmart

II.

32

Tiszabercel

II.

33

Tiszabezdéd

II.

34

Tiszakanyár

II.

35

Tiszamogyorós

II.

36

Tiszaszentmárton

II.

37

Tiszatelek

II.

38

Tornyospálca

III.

39

Tuzsér

II.

40

Újdombrád

II.

41

Újkenéz

II.

42

Záhony

II.

43

Zsurk

I.

16.3. Mátészalka székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Baktalórántháza

III.

3

Bátorliget

III.

4

Besenyőd

III.

5

Encsencs

III.

6

Fábiánháza

II.

7

Fülpösdaróc

II.

8

Géberjén

II.

9

Győrtelek

II.

10

Hodász

II.

11

Jármi

III.

12

Kántorjánosi

II.

13

Kisléta

II.

14

Kocsord

II.

15

Laskod

II.

16

Levelek

III.

17

Magy

II.

18

Máriapócs

II.

19

Mátészalka

II.

20

Mérk

II.

21

Nagydobos

II.

22

Nagyecsed

II.

23

Nyírbátor

I.

24

Nyírbéltek

III.

25

Nyírbogát

III.

26

Nyírcsaholy

II.

27

Nyírcsászári

III.

28

Nyírderzs

III.

29

Nyírgelse

II.

30

Nyírgyulaj

II.

31

Nyíribrony

II.

32

Nyírjákó

III.

33

Nyírkáta

III.

34

Nyírkércs

III.

35

Nyírlugos

II.

36

Nyírmeggyes

II.

37

Nyírmihálydi

III.

38

Nyírparasznya

III.

39

Nyírpilis

III.

40

Nyírvasvári

III.

41

Ófehértó

II.

42

Ópályi

II.

43

Ököritófülpös

II.

44

Ömböly

III.

45

Őr

II.

46

Papos

III.

47

Penészlek

III.

48

Petneháza

II.

49

Piricse

III.

50

Pócspetri

II.

51

Ramocsaháza

II.

52

Rápolt

II.

53

Rohod

III.

54

Szamoskér

II.

55

Szamosszeg

II.

56

Terem

III.

57

Tiborszállás

II.

58

Vaja

II.

59

Vállaj

II.

16.4. Nyíregyháza székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Apagy

II.

3

Balkány

II.

4

Berkesz

III.

5

Beszterec

III.

6

Biri

III.

7

Bököny

III.

8

Demecser

II.

9

Érpatak

III.

10

Gégény

III.

11

Geszteréd

II.

12

Kállósemjén

II.

13

Kálmánháza

III.

14

Kék

III.

15

Kemecse

II.

16

Kótaj

II.

17

Nagycserkesz

II.

18

Nagykálló

I.

19

Napkor

III.

20

Nyírbogdány

II.

21

Nyíregyháza

I.

22

Nyírpazony

III.

23

Nyírtelek

II.

24

Nyírtét

II.

25

Nyírtura

I.

26

Rakamaz

II.

27

Sényő

III.

28

Szabolcs

II.

29

Szakoly

II.

30

Székely

II.

31

Szorgalmatos

III.

32

Timár

III.

33

Tiszadada

II.

34

Tiszadob

II.

35

Tiszaeszlár

II.

36

Tiszalök

II.

37

Tiszanagyfalu

II.

38

Tiszarád

III.

39

Tiszavasvári

II.

40

Újfehértó

II.

41

Vasmegyer

I.

17. TOLNA MEGYE

17.1. Dombóvár székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Attala

III.

3

Belecska

III.

4

Csibrák

III.

5

Csikóstőttős

II.

6

Dalmand

III.

7

Diósberény

III.

8

Dombóvár

I.

9

Döbrököz

III.

10

Dúzs

III.

11

Értény

III.

12

Felsőnyék

III.

13

Fürged

III.

14

Gyönk

II.

15

Gyulaj

III.

16

Hőgyész

III.

17

Iregszemcse

III.

18

Jágónak

III.

19

Kalaznó

II.

20

Kapospula

III.

21

Kaposszekcső

III.

22

Keszőhidegkút

III.

23

Kisszékely

II.

24

Kocsola

III.

25

Koppányszántó

III.

26

Kurd

III.

27

Lápafő

III.

28

Magyarkeszi

III.

29

Miszla

II.

30

Mucsi

III.

31

Nagykónyi

III.

32

Nagyszékely

II.

33

Nagyszokoly

III.

34

Nak

III.

35

Ozora

III.

36

Pári

III.

37

Pincehely

I.

38

Regöly

III.

39

Simontornya

II.

40

Szakadát

II.

41

Szakály

I.

42

Szakcs

III.

43

Szárazd

III.

44

Tamási

II.

45

Tolnanémedi

III.

46

Udvari

II.

47

Újireg

III.

48

Várong

III.

49

Varsád

II.

17.2. Paks székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Bikács

II.

3

Bölcske

II.

4

Dunaföldvár

I.

5

Dunaszentgyörgy

II.

6

Gerjen

I.

7

Györköny

II.

8

Kajdacs

II.

9

Madocsa

II.

10

Nagydorog

II.

11

Németkér

II.

12

Paks

I.

13

Pálfa

II.

14

Pusztahencse

II.

15

Sárszentlőrinc

II.

16

Tengelic

II.

17.3. Szekszárd székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Alsónána

III.

3

Alsónyék

II.

4

Aparhant

III.

5

Báta

II.

6

Bátaapáti

II.

7

Bátaszék

II.

8

Bogyiszló

II.

9

Bonyhád

I.

10

Bonyhádvarasd

III.

11

Cikó

I.

12

Decs

II.

13

Fácánkert

II.

14

Fadd

II.

15

Felsőnána

II.

16

Grábóc

III.

17

Györe

III.

18

Harc

II.

19

Izmény

III.

20

Kakasd

II.

21

Kéty

II.

22

Kisdorog

III.

23

Kismányok

III.

24

Kistormás

II.

25

Kisvejke

III.

26

Kölesd

II.

27

Lengyel

III.

28

Medina

II.

29

Mórágy

III.

30

Mőcsény

III.

31

Mucsfa

III.

32

Murga

III.

33

Nagymányok

III.

34

Nagyvejke

III.

35

Őcsény

II.

36

Pörböly

II.

37

Sárpilis

III.

38

Sióagárd

II.

39

Szálka

III.

40

Szedres

II.

41

Szekszárd

I.

42

Tevel

III.

43

Tolna

II.

44

Váralja

III.

45

Várdomb

III.

46

Závod

III.

47

Zomba

II.

18. VAS MEGYE

18.1. Körmend székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Alsószölnök

II.

3

Alsóújlak

II.

4

Andrásfa

III.

5

Apátistvánfalva

III.

6

Bajánsenye

II.

7

Bérbaltavár

II.

8

Csákánydoroszló

II.

9

Csehi

III.

10

Csehimindszent

III.

11

Csipkerek

III.

12

Csörötnek

II.

13

Daraboshegy

III.

14

Döbörhegy

III.

15

Döröske

III.

16

Egervölgy

III.

17

Egyházashollós

II.

18

Egyházasrádóc

II.

19

Felsőjánosfa

III.

20

Felsőmarác

II.

21

Felsőszölnök

III.

22

Gasztony

II.

23

Gersekarát

II.

24

Győrvár

III.

25

Halastó

III.

26

Halogy

III.

27

Harasztifalu

III.

28

Hegyháthodász

III.

29

Hegyhátsál

II.

30

Hegyhátszentjakab

II.

31

Hegyhátszentmárton

III.

32

Hegyhátszentpéter

III.

33

Ispánk

III.

34

Ivánc

II.

35

Kám

II.

36

Katafa

II.

37

Kemestaródfa

II.

38

Kercaszomor

III.

39

Kerkáskápolna

II.

40

Kétvölgy

III.

41

Kisrákos

II.

42

Kondorfa

II.

43

Körmend

I.

44

Magyarlak

II.

45

Magyarnádalja

II.

46

Magyarszecsőd

II.

47

Magyarszombatfa

II.

48

Mikosszéplak

III.

49

Molnaszecsőd

II.

50

Nádasd

II.

51

Nagykölked

III.

52

Nagymizdó

III.

53

Nagyrákos

II.

54

Nagytilaj

III.

55

Nemesmedves

III.

56

Nemesrempehollós

III.

57

Olaszfa

III.

58

Orfalu

III.

59

Oszkó

III.

60

Őrimagyarósd

II.

61

Őriszentpéter

II.

62

Pácsony

III.

63

Pankasz

III.

64

Petőmihályfa

III.

65

Pinkamindszent

II.

66

Püspökmolnári

III.

67

Rábagyarmat

II.

68

Rábahídvég

II.

69

Rádóckölked

III.

70

Rátót

II.

71

Rönök

II.

72

Sárfimizdó

III.

73

Szaknyér

III.

74

Szakonyfalu

II.

75

Szalafő

III.

76

Szarvaskend

III.

77

Szatta

III.

78

Szemenye

II.

79

Szentgotthárd

I.

80

Szőce

II.

81

Telekes

III.

82

Vasalja

II.

83

Vasszentmihály

II.

84

Vasvár

II.

85

Velemér

III.

86

Viszák

II.

18.2. Sárvár székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Bejcgyertyános

III.

3

Boba

III.

4

Borgáta

III.

5

Bögöt

III.

6

Bögöte

III.

7

II.

8

Celldömölk

I.

9

Chernelházadamonya

II.

10

Csánig

II.

11

Csénye

III.

12

Csönge

II.

13

Duka

III.

14

Egyházashetye

III.

15

Gérce

III.

16

Gór

II.

17

Hegyfalu

I.

18

Hosszúpereszteg

II.

19

Ikervár

III.

20

Jákfa

III.

21

Jánosháza

II.

22

Káld

II.

23

Karakó

II.

24

Keléd

III.

25

Kemeneskápolna

III.

26

Kemenesmagasi

III.

27

Kemenesmihályfa

I.

28

Kemenespálfa

III.

29

Kemenessömjén

III.

30

Kemenesszentmárton

III.

31

Kenéz

III.

32

Kenyeri

II.

33

Kissomlyó

II.

34

Köcsk

III.

35

Meggyeskovácsi

III.

36

Megyehíd

III.

37

Mersevát

III.

38

Mesterháza

III.

39

Mesteri

III.

40

Nagygeresd

II.

41

Nagysimonyi

III.

42

Nemeskeresztúr

III.

43

Nemeskocs

III.

44

Nemesládony

III.

45

Nick

II.

46

Nyőgér

III.

47

Ostffyasszonyfa

II.

48

Ölbő

III.

49

Pápoc

II.

50

Pecöl

III.

51

Porpác

III.

52

Pósfa

III.

53

Rábapaty

II.

54

Répcelak

I.

55

Répceszentgyörgy

III.

56

Sajtoskál

III.

57

Sárvár

I.

58

Simaság

II.

59

Sitke

III.

60

Sótony

III.

61

Szeleste

III.

62

Szergény

III.

63

Tokorcs

III.

64

Tompaládony

II.

65

Uraiújfalu

III.

66

Vámoscsalád

II.

67

Vásárosmiske

III.

68

Vasegerszeg

II.

69

Vashosszúfalu

III.

70

Vönöck

III.

71

Zsédeny

II.

18.3. Szombathely székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Acsád

III.

3

Balogunyom

II.

4

Bozsok

II.

5

Bozzai

III.

6

Bucsu

II.

7

Bük

II.

8

Cák

II.

9

Csempeszkopács

II.

10

Csepreg

II.

11

Dozmat

III.

12

Felsőcsatár

III.

13

Gencsapáti

II.

14

Gyanógeregye

III.

15

Gyöngyösfalu

II.

16

Horvátlövő

II.

17

Horvátzsidány

III.

18

Iklanberény

III.

19

Ják

II.

20

Kisunyom

II.

21

Kiszsidány

III.

22

Kőszeg

I.

23

Kőszegdoroszló

II.

24

Kőszegpaty

III.

25

Kőszegszerdahely

II.

26

Lócs

III.

27

Lukácsháza

II.

28

Meszlen

III.

29

Nárai

III.

30

Narda

II.

31

Nemesbőd

II.

32

Nemescsó

III.

33

Nemeskolta

III.

34

Ólmod

III.

35

Perenye

III.

36

Peresznye

III.

37

Pornóapáti

II.

38

Pusztacsó

III.

39

Rábatöttös

III.

40

Rum

II.

41

Salköveskút

III.

42

II.

43

Sorkifalud

II.

44

Sorkikápolna

III.

45

Sorokpolány

III.

46

Söpte

III.

47

Szentpéterfa

II.

48

Szombathely

I.

49

Tanakajd

II.

50

Táplánszentkereszt

II.

51

Tormásliget

III.

52

Torony

II.

53

Tömörd

III.

54

Vasasszonyfa

III.

55

Vaskeresztes

II.

56

Vassurány

III.

57

Vasszécseny

II.

58

Vasszilvágy

III.

59

Vát

III.

60

Velem

II.

61

Vép

III.

62

Zsennye

III.

19. VESZPRÉM MEGYE

19.1. Ajka székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Ábrahámhegy

II.

3

Adorjánháza

III.

4

Ajka

I.

5

Apácatorna

III.

6

Badacsonytomaj

II.

7

Badacsonytördemic

II.

8

Balatonederics

II.

9

Balatonhenye

III.

10

Balatonrendes

II.

11

Bazsi

III.

12

Bodorfa

III.

13

Borszörcsök

III.

14

Csabrendek

II.

15

Csehbánya

II.

16

Csögle

III.

17

Dabronc

III.

18

Dabrony

III.

19

Devecser

II.

20

Doba

III.

21

Egeralja

III.

22

Farkasgyepű

III.

23

Gógánfa

I.

24

Gyepükaján

III.

25

Gyulakeszi

III.

26

Halimba

I.

27

Hegyesd

III.

28

Hegymagas

III.

29

Hetyefő

III.

30

Hosztót

III.

31

Iszkáz

III.

32

Kamond

III.

33

Kapolcs

III.

34

Káptalanfa

III.

35

Káptalantóti

III.

36

Karakószörcsök

III.

37

Kékkút

III.

38

Kerta

III.

39

Kisapáti

III.

40

Kisberzseny

III.

41

Kiscsősz

III.

42

Kislőd

II.

43

Kispirit

III.

44

Kisszőlős

III.

45

Kolontár

II.

46

Kővágóörs

II.

47

Köveskál

III.

48

Lesencefalu

III.

49

Lesenceistvánd

III.

50

Lesencetomaj

II.

51

Magyarpolány

III.

52

Megyer

III.

53

Mindszentkálla

III.

54

Monostorapáti

III.

55

Nagyalásony

III.

56

Nagypirit

III.

57

Nemesgulács

III.

58

Nemeshany

III.

59

Nemesvita

III.

60

Noszlop

III.

61

Nyirád

III.

62

Oroszi

III.

63

Öcs

III.

64

Pusztamiske

III.

65

Raposka

III.

66

Révfülöp

II.

67

Rigács

III.

68

Salföld

III.

69

Sáska

III.

70

Somlójenő

III.

71

Somlószőlős

II.

72

Somlóvásárhely

II.

73

Somlóvecse

III.

74

Sümeg

II.

75

Sümegprága

III.

76

Szentbékkálla

III.

77

Szentimrefalva

III.

78

Szigliget

II.

79

Szőc

I.

80

Taliándörögd

III.

81

Tapolca

II.

82

Tüskevár

II.

83

Ukk

I.

84

Úrkút

II.

85

Uzsa

II.

86

Városlőd

II.

87

Veszprémgalsa

III.

88

Vid

III.

89

Vigántpetend

III.

90

Zalaerdőd

III.

91

Zalagyömörő

III.

92

Zalahaláp

III.

93

Zalameggyes

III.

94

Zalaszegvár

III.

19.2. Pápa székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Adásztevel

II.

3

Bakonyjákó

II.

4

Bakonykoppány

III.

5

Bakonypölöske

III.

6

Bakonyság

III.

7

Bakonyszentiván

III.

8

Bakonyszücs

III.

9

Bakonytamási

III.

10

Béb

III.

11

Békás

III.

12

Csót

III.

13

Dáka

III.

14

Döbrönte

III.

15

Egyházaskesző

II.

16

Ganna

III.

17

Gecse

III.

18

Gic

III.

19

Homokbödöge

III.

20

Kemeneshőgyész

III.

21

Kemenesszentpéter

II.

22

Kup

III.

23

Külsővat

III.

24

Lovászpatona

III.

25

Magyargencs

III.

26

Malomsok

II.

27

Marcalgergelyi

III.

28

Marcaltő

II.

29

Mezőlak

III.

30

Mihályháza

III.

31

Nagyacsád

III.

32

Nagydém

III.

33

Nagygyimót

III.

34

Nagytevel

II.

35

Nemesgörzsöny

II.

36

Nemesszalók

III.

37

Németbánya

II.

38

Nóráp

III.

39

Nyárád

III.

40

Pápa

I.

41

Pápadereske

III.

42

Pápakovácsi

III.

43

Pápasalamon

III.

44

Pápateszér

III.

45

Takácsi

II.

46

Ugod

III.

47

Vanyola

III.

48

Várkesző

II.

49

Vaszar

III.

50

Vinár

III.

19.3. Veszprém székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Alsóörs

II.

3

Aszófő

II.

4

Bakonybél

II.

5

Bakonynána

III.

6

Bakonyoszlop

III.

7

Bakonyszentkirály

III.

8

Balatonakali

II.

9

Balatonakarattya

II.

10

Balatonalmádi

II.

11

Balatoncsicsó

III.

12

Balatonfőkajár

II.

13

Balatonfűzfő

I.

14

Balatonfüred

II.

15

Balatonkenese

II.

16

Balatonszepezd

II.

17

Balatonszőlős

III.

18

Balatonudvari

II.

19

Bánd

II.

20

Barnag

III.

21

Berhida

I.

22

Borzavár

III.

23

Csajág

I.

24

Csesznek

III.

25

Csetény

III.

26

Csopak

II.

27

Dörgicse

III.

28

Dudar

II.

29

Eplény

II.

30

Felsőörs

III.

31

Hajmáskér

II.

32

Hárskút

II.

33

Herend

II.

34

Hidegkút

III.

35

Jásd

II.

36

Királyszentistván

I.

37

Küngös

III.

38

Litér

I.

39

Lókút

II.

40

Lovas

III.

41

Márkó

III.

42

Mencshely

III.

43

Monoszló

III.

44

Nagyesztergár

III.

45

Nagyvázsony

III.

46

Nemesvámos

III.

47

Óbudavár

III.

48

Olaszfalu

III.

49

Örvényes

II.

50

Ősi

I.

51

Öskü

II.

52

Paloznak

II.

53

Papkeszi

II.

54

Pécsely

III.

55

Pénzesgyőr

III.

56

Pétfürdő

I.

57

Porva

III.

58

Pula

III.

59

Sóly

III.

60

Szápár

III.

61

Szentantalfa

III.

62

Szentgál

III.

63

Szentjakabfa

III.

64

Szentkirályszabadja

III.

65

Tagyon

III.

66

Tés

II.

67

Tihany

II.

68

Tótvázsony

III.

69

Várpalota

I.

70

Vászoly

III.

71

Veszprém

I.

72

Veszprémfajsz

III.

73

Vilonya

II.

74

Vöröstó

III.

75

Zánka

II.

76

Zirc

II.

20. ZALA MEGYE

20.1. Keszthely székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Alsópáhok

III.

3

Balatongyörök

III.

4

Batyk

III.

5

Bókaháza

III.

6

Cserszegtomaj

III.

7

Dióskál

III.

8

Döbröce

III.

9

Dötk

III.

10

Egeraracsa

III.

11

Esztergályhorváti

III.

12

Felsőpáhok

III.

13

Gétye

III.

14

Gyenesdiás

III.

15

Hévíz

III.

16

Kallósd

III.

17

Karmacs

III.

18

Kehidakustány

III.

19

Keszthely

II.

20

Kisgörbő

III.

21

Kisvásárhely

III.

22

Ligetfalva

III.

23

Mihályfa

III.

24

Nagygörbő

III.

25

Nemesbük

III.

26

Óhíd

III.

27

Pakod

III.

28

Rezi

III.

29

Sármellék

III.

30

Sénye

III.

31

Sümegcsehi

III.

32

Szalapa

III.

33

Szentgyörgyvár

III.

34

Tekenye

III.

35

Türje

III.

36

Vállus

III.

37

Várvölgy

III.

38

Vindornyafok

III.

39

Vindornyalak

III.

40

Vindornyaszőlős

III.

41

Vonyarcvashegy

III.

42

Zalaapáti

II.

43

Zalabér

III.

44

Zalacsány

III.

45

Zalaköveskút

III.

46

Zalaszántó

III.

47

Zalaszentgrót

I.

48

Zalaszentlászló

III.

49

Zalaszentmárton

III.

50

Zalavár

III.

51

Zalavég

III.

20.2. Nagykanizsa székhelyű katasztrófavédelmi kirendeltség

 

A

B

1

Település

Katasztrófavédelmi osztály

2

Alsórajk

III.

3

Balatonmagyaród

III.

4

Bánokszentgyörgy

III.

5

Bázakerettye

II.

6

Becsehely

III.

7

Belezna

III.

8

Bocska

III.

9

Borsfa

II.

10

Börzönce

III.

11

Bucsuta

III.

12

Csapi

III.

13

Csörnyeföld

III.

14

Eszteregnye

III.

15

Felsőrajk

III.

16

Fityeház

III.

17

Fűzvölgy

III.

18

Galambok

III.

19

Garabonc

III.

20

Gelse

III.

21

Gelsesziget

II.

22

Hahót

III.

23

Homokkomárom

III.

24

Hosszúvölgy

III.

25

Kacorlak

III.

26

Kerecseny

III.

27

Kerkaszentkirály

II.

28

Kilimán

III.

29

Kiscsehi

II.

30

Kisrécse

III.

31

Kistolmács

III.

32

Lasztonya

III.

33

Letenye

II.

34

Lispeszentadorján

III.

35

Liszó

II.

36

Magyarszentmiklós

II.

37

Magyarszerdahely

II.

38

Maróc

III.

39

Miháld

III.

40

Molnári

II.

41

Murakeresztúr

II.

42

Murarátka

II.

43

Muraszemenye

II.

44

Nagybakónak

III.

45

Nagykanizsa

I.

46

Nagyrada

III.

47

Nagyrécse

III.

48

Nemespátró

III.

49

Oltárc

III.

50

Orosztony

III.

51

Pat

III.

52

Petrivente

III.

53

Pölöskefő

III.

54

Pötréte

III.

55

Pusztamagyaród

III.

56

Rigyác

III.

57

Sand

III.

58

Semjénháza

III.

59

Sormás

III.

60

Surd

III.

61

Szentliszló

III.

62

Szentmargitfalva

III.

63

Szepetnek

III.

64

Tótszentmárton

III.

65

Tótszerdahely

II.

66

Újudvar

I.

67

Valkonya

III.

68

Várfölde

III.

69

Zajk

III.

70

Zalakaros

III.

71

Zalakomár

II.

72

Zalamerenye

III.

73

Zalasárszeg

III.

74

Zalaszabar

III.

75

Zalaszentbalázs

III.

76

Zalaszentjakab

III.

77

Zalaújlak

III.

1

A 3. § a 2010: CXXX. törvény 12. § (2) bekezdése alapján hatályát vesztette.

  • Másolás a vágólapra
  • Nyomtatás
  • Hatályos
  • Már nem hatályos
  • Még nem hatályos
  • Módosulni fog
  • Időállapotok
  • Adott napon hatályos
  • Közlönyállapot
  • Indokolás
Jelmagyarázat Lap tetejére